KONST / Litografier / Färglitografi 15362075
nr 1536 2075
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad, numrerad 221/300 CPYK. Färglitografi, bildmått: 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 56x47 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:35:01
20/4 21:43:39
24 apr